Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | Gostivar

C 180 , 6
C 200 , 30
C 220 , 59
C 250 , 11
C 270 , 7
C 280 , 1
C 320 , 3
C 350 , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 17:08 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi v

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 12:22 ,

Mercedes Benz - Redizajn 2005

5 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 16:16 ,

Mercedes c220

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 17:26 ,

Mercedes c250 cdi

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Mar 15:50 ,

Mercedes-Benz C 3.2 Automatic

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 19:34 ,

Mercedes Benz

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 17:14 ,

Mercedes c220cdi Elegance

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 00:00 ,

mercedes benz c200

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Jan 22:56 ,

mercedes benz c200

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 17:56 ,

Mercedes Benz c200 CDI AVANTGARD 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Korr 11:43 ,

Mercedes-Benz C 220 -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 06:23 ,

Mercedes-Benz C 220

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 01:42 ,

Mercedes-Benz C class 250td

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 14:45 ,

Mercedes Benz C 200 za delovi

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 17:13 ,

Mercedes-Benz C 220

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 11:27 ,

Mercedes C220cdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 19:30 ,

Mercedes-Benz c220 -07

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 13:33 ,

Mercedes-Benz C 180 Coupe Amg

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Qer 17:20 ,

Mercedes-Benz C 180

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 13:38 ,

MERCEDES-BENZ c200cdi -01 reg do 10.05.2020

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 18:17 ,

Mercedes-Benz C 200

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 01:17 ,

Mercedes-Benz C 200

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 19:28 ,

Mercedes-Benz C 200 -02 85kw

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 10:40 ,

MERCEDES-BENZ C 200 CDI AVANDGARD

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 20:01 ,

MERCEDES-BENZ C 220 AUTOMATIK

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 00:01 ,

Mercedes C200 CDİ 2006 Sport Paket

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 07:17 ,

Mercedes-Benz C 220 Elegance

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 14:06 ,

Mercedes-Benz Elegance

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 19:53 ,

Mercedes C 200 CDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:17 ,

Mercedes Benz C320 ReDesign Sport Edition

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 16:37 ,

Mercedes-Benz C 200 -04 redizajn

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 12:54 ,

Mercedes-Benz C220 CDI Automatik

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 13:09 ,

Mercedes-Benz

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 00:01 ,

Felga

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 14:20 ,

Mercedes C 220

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Dhj 14:39 ,

Mercedes-Benz c220 cdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 22:27 ,

Mercedes-Benz C180 benzin plin dizna

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 23:34 ,

Mercedes-Benz c220

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 23:22 ,

Mercedes-Benz c220 itno

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 18:09 ,

MERCEDES-BENZ C 220 CDI

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 18:49 ,

Mercedes-Benz C 200

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 11:38 ,

MERCEDES-BENZ C250 D

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 11:47 ,

Mercedes C 220

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Sht 18:25 ,

Mercedes-Benz C 350 AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 11:35 ,

Mercedes C 200

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 12:07 ,

Mercedes Benz C 220CDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 18:45 ,

Mercedes Benz C200

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 14:12 ,

Mercedes C 220 cdi

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 15:41 ,

MERCEDES C220 cdi AVANTGARDE AUTOMATIK

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 19:20 ,

Mercedes C 180

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Gostivar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione