Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

C 160 , 2
C 180 , 131
C 200 , 704
C 220 , 1327
C 230 , 5
C 240 , 3
C 250 , 106
C 270 , 131
C 280 , 2
C 30 AMG , 4
C 300 , 6
C 32 AMG , 1
C 320 , 49
C 350 , 7
C 36 AMG , 1
C 63 AMG , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 13:03
Link:
, ,

Mercedes-Benz C class 220CDI avantgarde

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 14:02 , ,

Mercedes-Benz C 200

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:03
Link:
, ,

Mercedes-Benz C class 220CDI avantgarde

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:26 Shitorja , ,

Mercedes-Benz C220 Avantgarde Avtomatik Koza

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 , ,

MERCEDES C-220 2002 GOD ODLICEN

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:13 , ,

Mercedes-Benz c220 -07

7 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI Elegance

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:34 , ,

Mercedes-Benz C 220

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:18 , ,

MERCEDES BENZ C180 d NOV

18 900 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:45 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 TOP

22 222 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:46 , ,

Mercedec-Benz -04

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:08 , ,

Mercedes-Benz C300h redovno servisiran vo MakAutoStar

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 15:23 ,

Mercedes-Benz C 300

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:56 , ,

Mercedes-Benz C220

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 14:53 Shitorja ,

Mercedes C200 51.000KM 2019!

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 13:35 ,

Mercedes-Benz w204 C63 AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:52 ,

Mercedes-Benz C220 BlueTec

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:18 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 CDI AUTOMATIC

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:13 ,

Mercedes-Benz C 220 d Coupe AMG line

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 11:59 Shitorja ,

MERCEDES C 200CDI 100kw 6-brzini 2008god. AVTOCENTAR

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:36 , ,

Mercedes-Benz C270 Avangarde

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:25 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 05:06 , ,

Mercedes-Benz C 220

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 01:58 , ,

Mercedes-Benz C Class 220CDI Avantgarde

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 01:21 , ,

Mercedes-Benz C 220

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 22:21 , ,

Mercedes-Benz C200 cdi

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 19:09 Shitorja ,

Mercedes-Benz C 220 cdi 2009 avangard

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 17:17 ,

Mercedes Benz C200 Avantgarde 136ps model 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:50 , ,

MERCEDES-BENZ C 220

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 15:59 Shitorja , ,

Mercedes-Benz C220cdi extra zacuvan servisiran i registriran

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 13:52 ,

MERCEDES-BENZ C 200

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 12:59 , ,

Mercedes-Benz C220 Coupe

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 12:34 , ,

Mercedes-Benz C 320 CDI 4Matic Avantgarde

12 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 12:22 ,

Mercedes Benz - Redizajn 2005

5 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 11:51 ,

Mercedes-Benz C200 cdi blueficiency

99 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 11:01 ,

Mercedes-Benz C class facelift amg line 2012 MK

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 10:30 ,

Mercedes-Benz C 200

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 09:58 ,

Mercedes-Benz C220

5 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 09:34 Shitorja , ,

Mercedes C200cdi AutoMilano 6meseci garancija

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Maj 09:24 Shitorja , ,

Mercedes C220cdi AutoMilano 6meseci garancija

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 08:57 , ,

Mercedes-Benz C 270 cdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 22:05 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 21:10 , ,

MERCEDES-BENZ C220 mnogu socuvan

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Maj 20:20 ,

Mercedes-Benz C 320 AMG Line

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 20:15 , ,

MERCEDES C200 REDIZAJN

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 20:03 , ,

Mercedes-Benz C220 obicen dizel

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 19:13 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI Blue Efficiency

9 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione