Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | Shkup

C 180 , 6
C 200 , 38
C 220 , 65
C 270 , 3
C 320 , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 09:36 , ,

MERCEDES C-220 2002 GOD ODLICEN

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:02 , ,

Mercedes-Benz C 200

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 14:56 , ,

Mercedes-Benz C220

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Maj 09:34 Shitorja , ,

Mercedes C200cdi AutoMilano 6meseci garancija

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Maj 09:24 Shitorja , ,

Mercedes C220cdi AutoMilano 6meseci garancija

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 08:17 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 12:57 , ,

Mercedes-Benz C200 AVANGARDE CDI 203

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 21:09 , ,

Mercedes-Benz W 203 cdi 3.2 7G tronik

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 12:01 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 NAVI ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 12:58 , ,

MERCEDES-BENZ C180

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Jan 17:38 , ,

Se prodava Mercedes C klasa

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Dhj 13:34 , ,

Mercedes-Benz 220 C

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Korr 10:53 , ,

Mercedes-Benz C 200 cdi registriran

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 23:13 , ,

Mercedes benz c220

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 16:43 , ,

Mercedes-Benz C 220 cdi -04

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 08:37 , ,

Mercedes C 200

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 01:55 , ,

Mercedes-Benz C

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 09:00 , ,

MERCEDES BENZ C220CDI

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 12:38 Shitorja , ,

MERCEDES C220 CDI PANORAMA

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 00:11 , ,

Mercedes-Benz C 220 AMG PACKET

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 12:09 , ,

Mercedes-Benz C 220

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 20:43 , ,

Mercedes-Benz c 220 cdi 2008 I c220 2001

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 10:33 , ,

Mercedes C200 Kompressor AMG paket

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Tet 09:21 , ,

Mercedes-Benz C220

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Tet 09:41 , ,

Mercedes-Benz c200 perfekten

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Tet 16:49 , ,

MERCEDES C220 cdi -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 17:23 , ,

Se prodava Mercedes C220 Amg optik

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 19:57 , ,

MERCEDES C220 CDI 170KS NAVI XENON REGISTRIRAN

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 21:38 , ,

Merceses C200cdi

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 11:55 , ,

Mercedes C 220cdi avangard full oprema

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 11:41 , ,

Mercedes-Benz C 220 -95

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 17:47 , ,

Mercedes C 220 cdi avangard automatik - CH

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 15:00 , ,

Merceds-Benz C 200

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 22:26 , ,

Mercedes-Benz C 220 cdi

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 12:59 , ,

MERCEDES-BENZ C 200 CDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 19:49 , ,

MERCEDES-BENZ C 200 CDI model -05 REDIZAJN

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 17:14 , ,

MERCEDES-BENZ C 200 CDI

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 12:59 , ,

Mercedes-Benz C 200 blue efficiency

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 19:38 , ,

Mercedes -Benz C 220

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Jan 13:31 , ,

Mercedes-Benz c220CDI

1 799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 12:59 , ,

Mercedes-Benz C220 cdi -99 registriran

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 13:44 , ,

Mercedes-Benz C 220 cdi REDIZAJN

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Nën 15:50 , ,

Mercedes C 220

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 19:36 , ,

Mercedes Benz c220 cdi

4 199 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 21:59 , ,

Mercedes C220 extra

3 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 17:43 , ,

Mercedes-Benz C 200 Euro 4

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 15:12 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 CDI

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 21:00 , ,

MERCEDES C180 BENZIN PLIN ELEGANCE

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione