Kërçovë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLA-класа

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


28 Mar 17:52 ,

Mercedes-Benz CLA 220 d

22 000 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Mar 11:26 ,

Mercedes-Benz CLA SPORT 200 CDI

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 15:57 ,

Mercedes-Benz CLA SPORT 200 CDI

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Nën 15:37 ,

Mercedes-Benz CLA 220 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 13:15 ,

Mercedes CLA 180

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Qer 20:22 ,

Mercedes-Benz CLA 220

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Maj 09:49 , ,

MERCEDES CLA 180

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 14:37 ,

Mercedes-Benz CLA 250

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Pri 22:06 , ,

Mercedes CLA 200

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Mar 21:11 ,

MERCEDES CLA 200 -14

32 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim