Vallandovë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLA-класа

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Dje 18:52 ,

Mercedes-Benz CLA 220 d

22 000 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Maj 12:33 Shitorja , ,

Mercedes-Benz CLA 200 2.2 D 136KS Business AT

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Maj 21:21 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLA-Klasse 200D 136HP BUSINESS

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 12:31 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLA-Klasse 180D AMG LINE

21 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Nën 15:57 ,

Mercedes-Benz CLA SPORT 200 CDI

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Nën 15:37 ,

Mercedes-Benz CLA 220 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 13:15 ,

Mercedes CLA 180

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Qer 20:22 ,

Mercedes-Benz CLA 220

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Maj 09:49 , ,

MERCEDES CLA 180

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim