Vallandovë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLK 230

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


18 Pri 19:52 , ,

MERCEDES CLK 230 Sport

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Nën 13:17 ,

Mercedes CLK 230 Kompressor PLIN -99

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 15:06 , ,

Mercedes CLK 320 kompresor

2 100 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 17:29 ,

Mercedes CLK 230

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Nën 20:18 , ,

Mercedes CLK 230 kompresor -99

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 22:12 , ,

Mercedes CLK -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 21:05 ,

Mercedes-Benz CLK 230 benzin -98

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 12:05 ,

Mercedes CLK 230 Kabrio -98

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Sht 00:40 , ,

Mercedes CLK -98

6 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Sht 01:06 , ,

Mercedes CLK 230 -98

6 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim