Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | Tetovë

E 200 , 19
E 220 , 42
E 250 , 3
E 270 , 11
E 280 , 4
E 290 , 3
E 300 , 2
E 320 , 10
E 350 , 4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Maj 14:52 ,

Mercedes-Benz E 320 CDI 4-Matic Avantgade Sport

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 15:04 Shitorja ,

Mercedes E220 cdi automatic 2004/03

4 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 16:39 Shitorja ,

VW Passat 2.0tdi 2009 full option klima

4 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Mar 08:50 ,

Mercedes E class

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 08:50 ,

Mercedes E class

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 09:58 Shitorja ,

Mercedes-Benz E 350cdi avangarde 2009

14 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 00:20 ,

Mercedes e220

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 19:16 ,

E 320 4 MATIC

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 09:57 ,

Mercedez

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Sht 11:20 ,

Mercedes-Benz E 220 -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 14:49 ,

Mercedes E270 Cdi

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 14:49 ,

E220

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 20:18 ,

Mercedes-Benz E 220

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 20:46 ,

Mercedes E 220

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
28 Shk 13:38 ,

Mercedes-Benz 220 cdi

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 19:02 ,

Mercedes-benz E290 turbodiesel -96

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Jan 14:53 ,

Mercedes Benz E250 Diesel

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 11:58 ,

Mercedes-Benz E220 CDI Avantgarde

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 03:47 ,

Mercedes-Benz E290 turbodisel full

2 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Nën 17:40 ,

Mercedes-Benz E220 CDI

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 22:07 ,

MERCEDES-BENZ E 220 CDI -03

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 10:31 ,

Mercedes-Benz E200 2.2 CDI

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 23:13 ,

Mercedes-Benz E 220 cdi Elegance

15 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:13 ,

Mercedes-Benz E 200 Cdi

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 19:57 ,

Mercedes-Benz E 280 cdi

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 10:15 ,

Mercedes E320 Avantgarde

7 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 23:21 ,

Mercedes E300 Avantgarde Full Oprema 7G avtomatik

21 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 02:28 ,

Mercedes E 200

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 18:59 ,

MERCEDES-BENZ AVANGARD

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 02:28 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 18:55 ,

Мercedes-Benz E 200, cdi, -06

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 02:35 ,

Mercedes clasic E 220 CDI, facelift

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 21:01 ,

MERCEDES-BENZ E270 CDI AVANGARD FULL OPREMA

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Dhj 00:40 ,

Mercedes E220 CDI Full Oprema

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 21:47 ,

Mercedes-Benz E 270 Cdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 21:11 ,

Mercedes Benz E 350 4-matic

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 10:00 ,

Mercedes-Benz E-250 Blutec 4-matik AMG Panorama

34 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Sht 16:28 ,

Mercedes E270

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 17:47 ,

Mercede-Benz E class 2012 7G tronic

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Korr 15:55 ,

Mercedes E220 CDI

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 11:16 ,

E220 & Audi A4

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 18:32 ,

Mercedes E class 7G Tronic

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 23:22 ,

Mercedes E 350

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Pri 18:33 ,

Mercedes E200 CDI 7G TRONIC

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 00:35 ,

MERCEDES 220 CDI SLOVENIA

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 14:53 ,

Mercedes E220 CDI Odlicna Sostojba

23 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Shk 17:00 ,

MERCEDES Е 220

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 20:08 ,

Mercedes-Benz E 220

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 15:20 ,

Mercedes Benz E220 CDI

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Dhj 22:27 ,

Mercedes E 220 karavan

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione