Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | Gostivar

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 00:45 ,

Mercedes-Benz ML 320

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:41 ,

Mercedes-Benz CLS 320

16 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:48 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:08 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi v

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 01:17 ,

Mercedes-Benz CL 500

13 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 00:20 ,

Mercedes E270 CDI Avangarde

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 12:22 ,

Mercedes Benz - Redizajn 2005

5 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 16:38 ,

Mercedes-Benz E220 cdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 13:31 ,

mercedes

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 22:50 ,

Merceses E 200

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 10:08 ,

MERCEDEZ - BENZ A180 CDI

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:35 ,

Mercedes Benz ML 320

21 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 08:21 ,

Mercedes-Benz A160

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:07 ,

Mercedes-Benz A160 cdi automatik

3 290 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 14:45 ,

Mercedes-Benz c220 cdi karavan

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Pri 16:52 ,

Mercedes-Benz C 200 100kw 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 23:40 Shitorja ,

Mercedes-Benz A 200cdi avtomatik uvoz od Svajcarija

6 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 16:44 ,

Mercedes-Benz E 350 CDI Blueefficiency 7G

165 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 12:27 ,

Mercedes-Benz C 220 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Mar 10:37 ,

Mercedes e270

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:37 ,

MERCEDES BENZ CLS320cdi FACELIFT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 16:16 ,

Mercedes c220

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 17:26 ,

Mercedes c250 cdi

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 20:58 ,

Mercedes-Benz B 180 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:34 ,

Mercedes ml

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 15:50 ,

Mercedes-Benz C 3.2 Automatic

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 11:24 ,

Mercedes-Benz GLK 250 4MATIC BlueTEC 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 17:06 ,

Mercedes-Benz S320 CDI Long Amg package s 63 amg body kit

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 18:13 ,

Se prodava Mercedes A-170 cdi

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 12:00 ,

E270 cdi Naj ubaviot vo MK

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 13:53 ,

MERCEDES BENZ CLS 250 CDI

25 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Shk 19:34 ,

Mercedes Benz

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 03:17 ,

Mercedes

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Shk 02:02 ,

Mercedes

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 17:14 ,

Mercedes c220cdi Elegance

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 20:16 ,

Mercedes CDI

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 20:30 ,

Mercedes

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Jan 19:50 ,

Mercedes s 320 cdi 4matic

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Jan 00:00 ,

mercedes benz c200

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Jan 22:56 ,

mercedes benz c200

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Jan 23:37 ,

Mercedes S400 hibrid

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Dhj 10:17 ,

Mercedes B200 CDI Sport Panorama

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 05:38 ,

M Benz E klase 350cdi Bluetec 4matic Euro 6

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 12:29 ,

Mercedes-Benz 350cdi 4 matic bluetec -13

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 17:12 ,

Mercedes A170 cdi automatik

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Nën 13:30 ,

Mercedes vito

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 16:59 ,

Mercedes c220 2011

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Tet 14:49 ,

Mercedes-Benz C200 cdi

1 800 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 20:06 ,

MERCEDES BENZ ML 4200

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Gostivar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione