Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

B-класа , 254
C-класа , 2469
E-класа , 2152
S-класа , 259
Golf , 1
190 , 92
200 , 261
220 , 379
230 , 10
240 , 11
250 , 86
270 , 119
280 , 26
290 , 46
300 , 40
320 , 86
350 , 17
400 , 4
416 , 1
450 , 1
500 , 1
560 , 1
AMG GT , 1
MB 100 , 4
Vaneo , 34
Vario , 3
Viano , 21

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 01:49
Линк
, ,

Mercedes-Benz A 180 2008 itno

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:49
Линк
, ,

Mercedes-Benz E 220 cdi blueefficiency 2009

11 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 12:53
Линк
, ,

Mercedes-Benz Viano 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:34 , ,

Mercedes-Benz C 320 CDI 4Matic Avantgarde

12 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22 ,

Mercedes Benz - Redizajn 2005

5 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 ,

MERCEDES E280 4MATIC EVO

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:02 ,

MERCEDES BENZ E220CDI 2010

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 ,

Mercedes-Benz A160 CDI KLIMA UVOZ OD GERMANIJA

4 600 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:35 , ,

Mercedes E280 Avantgarde 4Matic

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:18 ,

Mercedes-Benz ML 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 , ,

MERCEDES E 220 CDI 2018 AMG

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:34 Shitorja , ,

MERCEDES-BENZ CLK Kabrio / Automatic -03

7 000 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

Mercedes-Benz C 200

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:29 ,

Mercedes-Benz B 180 diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:24 , ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec 2013

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 Shitorja , ,

Mercedes C220cdi AutoMilano 6meseci garancija

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:58 ,

Mercedes-Benz C220

5 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Shitorja , ,

Mercedes C220cdi AutoMilano 6meseci garancija

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:52 Shitorja , ,

Mercedes-Benz E280 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:29 ,

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4 MATIC

11 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 ,

Mercedes-Benz S 350 AMG 4Matic Bluetec

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:57 , ,

Mercedes-Benz C 270 cdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 05:12 , ,

Mercedes-Benz C 320 4 matic 2008

9 200 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:12 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI Elegance Itno

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:12 ,

Mercedes-Benz 200

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:10 ,

Mercedes E220 CDI Redizajn 2001 Avtomatik

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:26 , ,

Mercedes-Benz Kamion

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 00:45 ,

Mercedes-Benz ML 320

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:47 ,

Mercedes-Benz ML 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:41 ,

Mercedes-Benz CLS 320

16 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:05 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:01 Shitorja ,

MERCEDES A180 CDI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

2 800 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 ,

Mercedes-Benz ML 320 Sport 4Matic -08

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 , ,

MERCEDES-BENZ C220 mnogu socuvan

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 20:57
Линк
, ,

Се продава Mercedes C220

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:32 ,

MERCEDES -BENZ CLS 250 CDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:20 ,

Mercedes-Benz C 320 AMG Line

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 , ,

MERCEDES C200 REDIZAJN

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:12 , ,

Mercedes-Benz E 220 2005 godina

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:10 ,

Mercedes-Benz A 180 CDI

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:03 , ,

Mercedes-Benz C220 obicen dizel

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:03 , ,

Mercedes-Benz C 270 cdi -01

3 600 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI -11

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:13 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI Blue Efficiency

9 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:54 ,

Mercedes-Benz CLK 270

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione