Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Maj 22:33
Linku:
, ,

Mercedes-Benz B180 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:08 Shitorja , ,

Mercedes-Benz B200cdi AutoMilano sest meseci garancija

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:00 , ,

Mercedes E250 dizel -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 , ,

MERCEDES C-220 2002 GOD ODLICEN

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:16 Shitorja , ,

Mercedes-Benz E200 CDI ekstra moze i zamena

19 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:06 , ,

Mercedes-Benz CLK 430 Elegance Automatic V8

7 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:02 , ,

Mercedes-Benz C 200

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:10 Shitorja , ,

Mercedes E-280 4x4 2007god Avto M&S

6 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 23:29 , ,

Mercedes-Benz E 270 -02

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 22:33
Linku:
, ,

Mercedes-Benz B180 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 21:24 , ,

Mercedes-Benz S 350

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 14:56 , ,

Mercedes-Benz C220

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 14:47 , ,

Mercedes-Benz S 400 HYBRID

26 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:32 , ,

Mercedes-Benz W211 E320 cdi 2004 avantgarde automatic

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 09:52 , ,

Mercedes-Benz B 180 cdi 2017 facelift avotomatic novo

13 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 09:52 , ,

Mercedes-Benz E 220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 09:42 , ,

Mercedes-Benz B 180 cdi 2017 facelift avotomatic novo

13 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 09:34 Shitorja , ,

Mercedes C200cdi AutoMilano 6meseci garancija

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Maj 09:24 Shitorja , ,

Mercedes C220cdi AutoMilano 6meseci garancija

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 13:36 , ,

Mercedes-Benz E 220 CDI Avantgarde 2009

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 08:17 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 19:14 , ,

Mercedec-Benz W211 E270 cdi elegance automatic top sostojba

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 12:57 , ,

Mercedes-Benz C200 AVANGARDE CDI 203

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 08:56 , ,

Mercedes-Benz ML 320

9 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 15:04 , ,

Mercedes-Benz E320 cdi evo avangard 2009

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 21:09 , ,

Mercedes-Benz W 203 cdi 3.2 7G tronik

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 10:20 Shitorja , ,

MERCEDES-BENZ CLK Kabrio / Automatic -03

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 21:45 , ,

Mercedes-Benz E 220 cdi blueefficiency 2009

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 01:36 , ,

Mercedes-Benz S 320 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 19:50 , ,

MERCEDES ML320 CDI 2010G 4MATIC FACELIFT

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 09:01 , ,

Mercedes-Benz E 280 evo

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 19:06 , ,

MERCEDES E320 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 21:33 , ,

Mercedes-Benz C270 CDI

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 18:52 , ,

E-class 220 cdi 212 model

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 08:50 , ,

Se prodava Mercedes C klasa

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Mar 08:02 , ,

Mercedes-Benz clk 220 cdi 2009

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 19:06 , ,

Merecedes E 280 Cdi Servisiran Koska

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:34 , ,

Se prodava Mercedes C klasa

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Mar 14:37 , ,

**** Mercedes B 180 CDI - AVANTGARDE ( Automatic) ****

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 12:01 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 NAVI ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 23:55 , ,

MERCEDES S320 205KS 04

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 18:05 , ,

MERCEDES C KLASA

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Shk 01:35 , ,

Se prodava G63 Barbus premium

260 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 12:58 , ,

MERCEDES-BENZ C180

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Shk 11:50 , ,

MERCEDES-BENZ 220 -04

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 17:46 , ,

MERCEDES-BENZ E200

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 09:51 Shitorja , ,

Mercedes-Benz A 160 -05 registriran

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Jan 16:10 , ,

Mercedes-Benz E 220 CDI Avantgarde -09

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Jan 17:38 , ,

Se prodava Mercedes C klasa

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Jan 05:46 , ,

>> Mercedes B 180 (109ps) - Avantgarde >Automatic <<

53 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione