Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | Tetovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 17:02
Link:
,

Mercedes-Benz GLE Coupe 350 4m AMG 2020

95 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 09:58 ,

Mercedes-Benz C220

5 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

MERCEDES -BENZ CLS 250 CDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 17:02
Link:
,

Mercedes-Benz GLE Coupe 350 4m AMG 2020

95 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:11 ,

Mercedes-Benz CLA 220 d 4matik

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Maj 14:52 ,

Mercedes-Benz E 320 CDI 4-Matic Avantgade Sport

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 23:15 ,

Mercedes-Benz A 170

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Maj 18:58 ,

MERCEDES-BENZ VANEO 1.7

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 17:57 ,

Mercedes-Benz 320cdi

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 16:25 Shitorja ,

Mercedes b180 cdi 2006god,Automatik,Full oprema..

4 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 12:19 Shitorja ,

Mercedes E220 cdi automatic 2004

4 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 12:00 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 165kw full 2008 Avtocentar

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 11:59 Shitorja ,

Mercedes-Benz C 200 CDI 100kw sest brzini 2008 Avtocentar

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 11:57 Shitorja ,

Mercedes-Benz B180 cdi 80kw sest brzini 2007 AvtoCentar

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 11:57 Shitorja ,

Mercedes-Benz B180 cdi 80kw sest brzini 2007 AvtoCentar

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 11:55 Shitorja ,

Mercedes-Benz A180 cdi 80kw sest brzini 2005 Avtocentar

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 15:56 ,

Mercedes-Benz S400 d Long 4-Matic Amg

190 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 15:52 ,

Mercedes-Benz CLS 400d AMG 4 matik Edition

79 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Pri 03:35 ,

Mercedes c 220 Cdi Elegance Facelift 2005/6

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 13:44 ,

Mercedes-Benz A-Klass 180 D 7G DCT Style 2015

17 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 19:36 ,

Mercedes C220 CDI W203 extra

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 02:26 ,

Mercedes S400d 4-Matik Lang AMG

189 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 14:50 Shitorja ,

Mercedes c220 disel 1997god,dobra sostojba

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 09:11 Shitorja ,

MERCEDES-BENZ C 220

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 18:01 ,

Mercesed benz A clasa 180

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 17:49 ,

Mecedes benz A klasa 180

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 02:40 ,

Mercedes-Benz B 150 2007

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 18:58 ,

Mercedes c200

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 13:04 ,

Mercedes S 320 CDI 2008

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 11:52 ,

Mercedes C 220 Cdi Uvezen od Ch Reg Cela God odlicen

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 07:47 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 08:50 ,

Mercedes E class

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 08:50 ,

Mercedes E class

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 08:50 ,

Mercedes Benz C220 Cdi Bluetec Avantgarde 2014/15

26 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 09:58 Shitorja ,

Mercedes-Benz E 350cdi avangarde 2009

14 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 00:37 ,

Mercedes a class 1.6 Benz + tng so Atest god.2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 12:36 Shitorja ,

Mercedes G63 AMG Brabus 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Mar 00:20 ,

Mercedes e220

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 20:51 ,

Mercedes

5 280 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 20:50 ,

Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 20:46 ,

Mercedes Benz B200 Cdi Avtomatik Swiss

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 20:06 ,

Mercedes benz

13 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Shk 16:54 ,

Mercedes C220 Avangarde

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 12:51 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI

6 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Jan 19:16 ,

E 320 4 MATIC

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 00:49 ,

MERCEDES-BENZ C250 AVANTGARDE -10

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Dhj 14:26 ,

Mercedes benz 220 cdi blutec

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Dhj 22:30 ,

Mercedes benz c200

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Dhj 09:34 ,

Odlicen Renault Megane 1.5 Dci Klima Registriran

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 22:45 ,

Mercedes c 220 cdi

1 MKD

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione