Vallandovë | Makina | Vetura | Mitsubishi | Carisma

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


01 Qer 11:20 , ,

Mitsubishi Carisma

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:55 , ,

Mitsubishi Carisma 1.6i

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 09:39 ,

Mitsubishi Carism 1.8 gdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 17:35 ,

Mitsubishi Carisma

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 13:06 , ,

Mitsubishi Carisma 1.8 GDI

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 12:03 ,

Mitsubishi Carisma menuvam za chopper nad 250cc

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 19:49 ,

Mitsubishi Carisma

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 21:23 , ,

Mitsubishi Carisma Avance 1.9/DI-D

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Gush 20:02 , ,

Mitsubishi Charisma 1.8

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Korr 19:19 ,

Mitsubishi Carisma

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim