Vallandovë | Makina | Vetura | Mitsubishi | Colt

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Sot 13:39 , ,

MITSUBISHI COLT 1.1 PLIN 2007G

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 , ,

Mitsubishi Colt 1.1 -12

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 19:17 Shitorja ,

Mitsubishi Colt 1.5 DIZEL -09 FABRIKA FUL OPREM

3 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 20:30 Shitorja ,

MITSIBUSHI COLT 1.1i -06 ODLICNA

2 890 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 11:00 , ,

Mitsubishi Colt

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 09:32 Shitorja ,

MITSUBISHI COLT 1.1 BENZIN 75KS 2010G

3 290 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 10:58 ,

MITSUBISHI COLT 1.3 4BR UVOZ CH

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 18:18 ,

MITSUBISHI COLT 1.5 CDI 95KS GARANCIJA ZA KM!

2 990 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim