Vallandovë | Makina | Vetura | Mitsubishi | Galant

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


26 Pri 13:16 , ,

MITSUBISHI GALANT 2.0D

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 04:32 ,

Mitsubishi Galant gtd

1 350 EUR Намалена цена

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 13:30 , ,

Mitsubishi Galant -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 16:09 , ,

Mitsubishi Galant -99

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 11:25 , ,

Mitsubishi Galant 2.0 tdi -93

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Gush 12:59 , ,

Mitsubishi Galant td glx -00

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 15:04 ,

Mitsubishi Galant -02 so moznost za zamena

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 23:28 , ,

Mitsubishi Galant 1.8 td -92

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 10:44 , ,

Mitsubishi Galant -99

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim