Kërçovë | Makina | Vetura | Mitsubishi | Pajero

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Dje 13:59 , ,

Мitsubishi Pajero

11 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01 Shitorja ,

MITSUBISHI PAJERO 4X4 3.2 DI D PHASE INTENSE

10 999 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 09:03 ,

Mitsbushi Pajero Sport

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 08:42 Shitorja ,

MITSUBISHI PAJERO 4X4 3.2 DI D 162KS PREMIUM MK

15 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 16:09 Shitorja ,

Mitsubishi Pajero 3.2 CDTI 4X4 Full -08

12 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Shk 21:11 , ,

Mitsubishi Pajero 3.2DID

7 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 18:44 , ,

MITSUBISHI PAJERO SPORT 4X4 2.5 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 23:04 ,

Mitsubishi Pajero 4x4 automatic

7 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 12:34 , ,

Mitsubishi Pajero 4x4 07 Seven seater moze zamena

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 11:42 , ,

Mitsubishi Pajero

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim