Vallandovë | Makina | Vetura | Nissan | Almera

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


28 Mar 16:06 , ,

Nissan almera 1.5 dci -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 13:46 ,

Nissan Almera 2.2di 81kw -01

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 16:01 ,

Nissan Almera -02

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 05:30 ,

Nissan Almera

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 17:09 ,

Nissan Almera

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 08:55 , ,

Nissan Almera

2 200 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 00:44 ,

NISSAN ALMERA

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 01:59 ,

Nissan Almera 2001

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 12:45 , ,

NISSAN ALMERA 1.5 DCI

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 18:01 , ,

Nissan Almera -03 1.5 dci

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim