Kërçovë | Makina | Vetura | Nissan | Juke

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Dje 20:05 ,

Nissan Juke

8 500 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 20:08 Shitorja ,

NISSAN JUKE 1.6 86KW BENZIN FABRICKI ATEST PLIN

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 12:09 Shitorja ,

NISSAN JUKE TEKNA 1.5 DCI NAJVISOKO NIVO NA OPREMA

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Jan 13:00 ,

NISSAN JUKE 1.5 dci -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Qer 14:16 ,

NISSAN JUKE

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 16:12 ,

Nissan Juke

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 13:34 ,

Nissan Juke 1.5 dci

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 17:43 ,

NISSAN JUKE ili menuva za stan

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim