Vallandovë | Makina | Vetura | Nissan | Juke

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


04 Qer 21:05 ,

Nissan Juke

8 500 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 14:38 Shitorja ,

NISSAN JUKE 1.6 86KW BENZIN FABRICKI ATEST PLIN

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Maj 02:59 Shitorja ,

Nissan Juke

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Jan 13:00 ,

NISSAN JUKE 1.5 dci -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Qer 14:16 ,

NISSAN JUKE

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 22:58 , ,

Nisan Juke 1.5 -13 kako nov

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Dhj 19:59 ,

Nissan Juke

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 11:18 ,

Nissan Juke

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 19:27 ,

Nissan Juke

10 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Maj 16:15 ,

NISSAN JUKE NOV ITNO

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim