Kërçovë | Makina | Vetura | Nissan | Navara

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


20 Shk 10:02 Shitorja , ,

NISSAN NAVARA 2.5d -08 AUTOMATIC FULL OPREMA

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Shk 13:26 , ,

Nissan Navara 2.5di -04

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 13:19 , ,

Nissan Navara 2.5 td -03

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 09:03 Shitorja ,

NISSAN NAVARA 2.5 DIZEL 174 KS 4X4 NAVIG VIP AUTO

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Sht 13:12 ,

Nissan Navara

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 13:00 Shitorja ,

NISSAN NAVARA 2.5DCI 190KS EU-5 N1 UNIKAT VIP AUTO

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 12:30 ,

Nissan Navara

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 00:07 ,

Burim

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 15:54 , ,

Nissan Navara

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Maj 14:13 ,

Nissan Navara 2.5TDI pick up klima

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim