Kërçovë | Makina | Vetura | Nissan | Note

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


12 Shk 10:28 Shitorja , ,

Nissan Note 1.5 dci

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 17:15 Shitorja ,

NISSAN NOTE 1.4i -06 ODLICEN

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 20:54 , ,

Nissan Note 1.4 benzin plin

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 18:37 ,

Nissan Note -09

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 18:35 ,

Nissan Note 1.5dci

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Nën 19:55 ,

Nissan Note 1.5dci 82ks

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Sht 10:33 ,

Nissan NOTE 1.5 dci EXTRA CENA

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Gush 20:27 , ,

Nissan Note Silver Super sostojba

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 10:55 ,

NISSAN NOTE 1.5dci EXTRA CENA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim