Vallandovë | Makina | Vetura | Nissan | Note

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


20 Maj 16:49 Shitorja ,

NISSAN NOTE 1.4i -06 ODLICEN

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 13:07 Shitorja ,

NISSAN NOTE 1.4 BENZIN 65KW MPI FACELIFT ACENTA

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 09:16 Shitorja , ,

Nissan Note 1.5 dci

3 600 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 22:48 , ,

Nissan Note 1.5 -07

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 22:23 ,

Nissan Note

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 20:54 , ,

Nissan Note 1.4 benzin plin

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 18:37 ,

Nissan Note -09

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 18:35 ,

Nissan Note 1.5dci

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Nën 19:55 ,

Nissan Note 1.5dci 82ks

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Sht 10:33 ,

Nissan NOTE 1.5 dci EXTRA CENA

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim