Vallandovë | Makina | Vetura | Nissan | Pathfinder

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


28 Maj 11:43 , ,

Nissan Pathfinder 2.5dci

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 01:15 ,

Nissan Pathfinder 2.5 dci

8 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 14:54 , ,

Nissan Pathfinder LE 3.0 V6

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Nën 21:03 Shitorja ,

NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 4x4

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 23:30 , ,

NISSAN PATHFINDER 2.5 D 177ks 4x4 2007 god

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 20:12 ,

NISSAN Pathfinder 4x4 MOZE ZAMENA

11 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim