Vallandovë | Makina | Vetura | Nissan | Pixo

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


24 Mar 16:05 Shitorja , ,

Nissan Pixo 1.0 benz 90 000 km

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Gush 08:06 , ,

Nissan Pixo 1.0 16v 55kw

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim