Vallandovë | Makina | Vetura | Nissan | Qashqai+2

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


31 Maj 23:15 , ,

Nissan Qashqai

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Shk 10:11 , ,

NISSAN QASHQAI+2 -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 11:57 , ,

NISSAN QASHQAI -09

8 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 21:54 , ,

Nissan Qashqai+2 1.5 Dci 78 KW

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Korr 23:01 ,

Nissan Qashqai+2 Panorama

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 02:12 ,

Nissan Qashqai 5+2

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Mar 13:27 , ,

NISSAN QASHQAI +2 DIZEL -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 12:34 ,

NISSAN QASHQAI+2 ULTIMATE 1 GAZDA 4x4 Avtomatik

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Nën 09:26 , ,

NISSAN QASHQAI +2

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim