Bogovinë | Makina | Vetura | Nissan | Qashqai

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


03 Jan 20:22 ,

Nissan Qashqai 2.0 4X4

6 700 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Dhj 23:34 ,

Nissan Qashqai 2.0 4x4

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 14:49 ,

Nissan 2.0 4X4

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 17:21 ,

Nissan Qashqai 2.0 dci 4X4

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Shk 13:10 , ,

Nissan Qashqai

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim