Vallandovë | Makina | Vetura | Nissan | Terrano

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


26 Maj 22:11 Shitorja ,

Nissan Terano II

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 17:57 ,

Nissan Terrano -01

2 000 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 22:18 ,

Nisan Terano II

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 12:21 Shitorja ,

Nissan Terrano

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 01:24 ,

Nissan Teranno

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 17:09 ,

Nissan Terrano

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 20:15 , ,

Nissan teranno 3

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 22:20 , ,

Nissan terano

3 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 15:50 ,

Nissan Terrano

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Jan 15:43 , ,

Nissan Terrano vo odlicna sostojba

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim