Vallandovë | Makina | Vetura | Nissan | Vanette

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


24 Pri 22:31 ,

NISSAN VANETTE 2.3 dizel -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Pri 18:34 ,

NISSAN VANETTE

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Jan 09:42 ,

Nissan Vanette

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 09:24 , ,

Kombe Nissan Vanette -94

1 200 EUR Намалена цена

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim