Vallandovë | Makina | Vetura | Nissan | X-Trail

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


05 Qer 10:24 ,

Se prodava ili zamena so moja doplata.

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 02:34 ,

Nissan XTRAIL 2.0DCI dizel 130kw

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 11:41 , ,

Nisan X-Trail 2.2 dizel 4x4 Registriran Panorama

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 11:51 Shitorja ,

NISSAN X-TRAIL 2.0 DIZEL 4x4 UVOZ OD CHF -14

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 13:06 Shitorja , ,

Nissan X -Trail Acenta 1.6 DCI 130ks 2WD AT 7 sed

16 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 10:20 Shitorja , ,

Nissan X -Trail Business 1.6 DCI 130ks 2WD MT

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 11:35 ,

Nissan X Trail 2.0 16v -02 BG tabli

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 14:45 ,

Nissan X-Trail

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 18:54 ,

Nissan X-trail -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 09:21 , ,

Nissan X-Trail 2.0dci 4x4 t31

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim