Zërnoc | Makina | Vetura | Nissan

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


30 Mar 23:29 ,

NISSAN MICRA 1.2i -07

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Jan 13:00 Shitorja ,

NISSAN NV200 DCI

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 15:18 ,

Nissan X-Trail vo odlichna sostojba

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 20:48 ,

NISSAN MICRA 1.4 88KS MOZE ZAMENA

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 08:56 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 dci 4x4

8 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:23 ,

Nissan Qashqai 2.0 dci 4x4

9 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 15:19 ,

Nissan Primera 2.2 TD

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 18:45 , ,

Nissan X-Trail

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 17:46 ,

Nissan Micra -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 14:48 ,

NISSAN X-TRAIL 2.2 dci 136 KS FULL -04

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim