Vallandovë | Makina | Vetura | Opel | Друг модел

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


19 Sht 15:47 , ,

Opel dizel

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 14:46 , ,

OPEL ASTRA GTC 1.9 150 KS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 15:27 , ,

OPEL VIVARO 2.5 DCI

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 13:40 , ,

Opel

Viti: 1985
Kilometrazha: > 500 000
13 Maj 12:40 ,

Opel Rekord

1 200 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 16:19 ,

OPEL Vivaro 1.9TD 03 6br klima mk tabli -03

4 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 12:00 ,

Opel Adam 1.3 -13

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Gush 21:17 ,

Opel Frontera -01

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Gush 20:00 ,

Opel Adam -14

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 10:44 , ,

Opel Adam -14

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim