Vallandovë | Makina | Vetura | Opel | Antara

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


04 Qer 23:57 ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI NEUVEZUVAN

9 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Qer 21:20 ,

OPEL ANTARA 2.0 cdti150ks 4x4 Automatik Cosmo -07

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Qer 19:39 ,

Opel Antara

9 600 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Maj 16:09 Shitorja , ,

OPEL ANTARA 2.2 CDTI 120KW 4X4 12 AUTO KODEKS

10 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 22:55 , ,

Opel Antara 2.0 neuvezuvana

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Maj 11:15 , ,

Prodavam Opel Antara 2.2 CDTI

11 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Maj 11:36 Shitorja ,

OPEL ANTARA 2.0CDTI 110KW -09 PERFEKT AUTO

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 11:05 Shitorja , ,

Opel Antara Cosmo 2.2 cdti 163KS 4x4 AT6

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 15:13 ,

OPEL ANTARA 4X4 DIZEL FULL OPREMA

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim