Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Opel Astra

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Opel Astra | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 19:13 , ,

Opel Astra Classic -99

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:21 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 cdti 2005 Autoplac Zazo

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:19 Shitorja ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ***74KW-101KS***COSMO***

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:20 Shitorja ,

Opel Astra 1.4 16v so plin

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:27 Shitorja , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI UNIKAT UVOZ GERMANIA

6 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:03 , ,

Opel Astra 1.6 benzin 2001 neuvezuvana

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:39 ,

Opel Astra 1.9 cdti

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:32 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7cdti Avto Miro

5 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7cdti Avto Miro

5 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 cdti 101ks 126000km 2006 MT Auto

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:37 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6cdti AutoMilano 6meseci garancija

10 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:25 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6cdti AutoMilano 6meseci garancija

10 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:23 Shitorja , ,

Opel Astra 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:21 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7cdti AutoMilano 6meseci garancija

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:18 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6cdti AutoMilano 6meseci garancija

10 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:16 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS COSMO KOZA NAVI - 11.MT Auto

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:16 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 110ks 2015 edition navi ptc

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:13 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 110ks 2017 sport tourer innovation

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:02 ,

Opel Astra J 2.0 cdti sport tour 2010 top

6 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:54 ,

Opel Astra J 2.0 cdti sport tour 2010 top

6 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 cdti 110ks 100000km 2011 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:43 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 cdti 110ks 100000km 2011 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 20:43 ,

Opel Astra 1.7 dizel

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:56 ,

Opel Astra J 1.7 cdti -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:14 , ,

Opel Astra H sw 1.7cdti 92ks 125ks cosmo sport

3 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:36 , ,

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:09 Shitorja ,

Opel Astra GTC 1.3CDTI 90ks sest brzini 2008

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:20 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 cdti 101ks 2008 facelift

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:20 Shitorja ,

Opel Astra gtc 1.7 cdti 101ks 2007 sport

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:20 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 cdi 110ks 2012 sports tourer

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:19 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS 2010 GOD COSMO !!!

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:05 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7cdti 2007 Avto M&S

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:01 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6 Benz/plin 1997god Avto M&S

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:21 ,

Opel Astra 1.7

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 04:23 , ,

OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 19:15 ,

Opel Astra -05

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 17:12 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 13:46 ,

Opel Astra 1.7cdti

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 12:20 ,

Opel Astra bertone

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 12:11 Shitorja , ,

Opel Astra SW Business Edition 1.6 CDTI 136KS AT

10 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 11:58 Shitorja ,

OPEL ASTRA GTC 1.7CDTI--REDIZAJN-MODEL 2009--NOVA!!!!!

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 11:52 ,

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN METAN -04

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:57 , ,

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 2014 god NE UVEZENA

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 04:19 ,

Opel Astra -94

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Opel Astra | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione