Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel Astra | Strugë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Strugë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Strugë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Jan 20:43 ,

Оpel Аstra

Viti: 1995
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Dhj 19:59 ,

Opel Astra H 1.9CDTI -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 12:13 ,

Opel Astra

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Gush 14:14 ,

Opel Astra karavan

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 17:02 ,

Opel Astra G 2.0 dti -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 08:20 ,

Opel Astra

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 18:39 ,

Opel Astra Caravan benzin plin

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Jan 19:18 ,

Opel astra 1.7

450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 20:54 ,

Opel Astra 1.7 turbo dizel vo vozna sostojba

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 01:03 ,

Opel Astra Itno

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Tet 18:53 ,

Opel Astra

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 16:50 ,

Opel Astra

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 18:26 ,

Opel Astra

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 10:29 ,

Opel Astra 1.8 Diesel i fellgi za Mercedes

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 13:17 ,

Opel Astra od Svajcaria

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 00:33 ,

Opel Astra

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 14:54 ,

Оpel Аstra -92

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 18:40 ,

Opel Astra -07

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 15:22 ,

Opel Astra 2.2 Dizel -03 ITNO

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 16:52 ,

Opel Astra 1.9 Karavan cdti -08

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 22:58 ,

OPEL ASTRA G -07

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Maj 20:10 ,

Opel Astra Coupe BARTONE -00

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Strugë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione