Vallandovë | Makina | Vetura | Opel | Calibra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


16 Shk 10:59 , ,

Opel Calibra 2.0i

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 21:55 , ,

Opel Calibra -16

3 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Dhj 21:54 ,

Opel Calibra

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 12:52 , ,

Opel Calibra

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 21:55 ,

Opel Calibra

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 16:54 , ,

OPEL CALIBRA so full oprema

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:33 ,

Opel Calibra

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 22:14 ,

Opel Calibra 2.0 Benzin -92

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 22:23 , ,

OPEL CALIBRA -97

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 22:16 ,

OPEL CALIBRA 2.5 V6 -93

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim