Vallandovë | Makina | Vetura | Opel | Combo

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


24 Maj 13:29 Shitorja ,

Opel Combo 1.3CDTI 2013 god Holandsko(klima)90ps

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 12:37 Shitorja ,

Opel Combo 1.3 CDTI 2011 god Holandska 75ps(klima)

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 10:46 Shitorja , ,

Opel Combo 1.3

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 12:54 ,

Opel Combo socuvan ITNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Mar 10:13 ,

Opel Combo -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 18:53 ,

Opel Combo 1.3 Multijet -06 Pikap

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 20:27 ,

Opel combo 1.7 isuzu

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 12:57 ,

Opel combo 1.3disel

5 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Shk 19:34 Shitorja , ,

OPEL COMBO 1.6CDTi ECO FLEX 66KW -13 AutoBern

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Jan 11:50 ,

Opel Combo 1.6

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim