Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel Corsa

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

02 Pri 22:19
Линк
Shitorja ,

Opel Corsa 1.2 benzin 2009

3 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 03:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:49
Линк
,

opel corsa 1.3 cdj eco flex

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:49 ,

opel corsa 1.3 cdj eco flex

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:14 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:09 ,

Opel corsa

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:42 ,

OPEL CORSA D 1.3 ECOFLEX 55KW NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:09 , ,

Opel Corsas 1.3 cdti 2009 godina

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:50 Shitorja ,

Opel Corsa 1.0 benzin 2008 ekstra

2 650 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:49 ,

OPEL CORSA 1.2 TWINPORT FULL ( PERFEKTNA)

2 590 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:47 Shitorja ,

Opel Corsa 1.0 benzin 2008 ekstra

2 650 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:41 Shitorja ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 55kw 2008god. AVTOCENTAR

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:39 Shitorja ,

Opel Corsa 1.0 44kw benzin 2008 Avtocentar

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:12 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3 cdti 2005god Avto M&S

2 590 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:49 ,

Opel Corsa

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:13 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.2 BENZIN jimauto grup

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:49 , ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI - 75 ks. SERVISNA KNISKA - 2007

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:39 , ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI - 75 ks. SERVISNA KNISKA - 2007

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 02:04 ,

Opel corsa 1.3 cdj eco flex

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 02:04 ,

opel corsa 1.3 cdj eco flex

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 23:31 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.2 BENZIN jimauto grup

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Pri 17:50 ,

Opel Corsa D 1.3CDTi 2007 55 kW

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 14:10 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.3CDTI COSMO jimauto group

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 13:50 , ,

Avtomobil

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 13:01 , ,

СЕ ПРОДАВА OPEL CORSA 2015

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 12:25 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3cdti 75ks 2010

3 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 12:17 ,

Opel Corsa D 1.3 CDTI

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 10:59 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 158.000km Mobil Stef

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 10:01 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 09:54 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 2008 Auto Zveki

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 09:44 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

5 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 09:05 Shitorja ,

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 11

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 00:30 Shitorja ,

OPEL CORSA C 1.2 80KS TWINPORT (COSMO REDIZAJN)

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 20:41 Shitorja ,

OPEL CORSA 1.4 I AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

4 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 15:17 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti panorama n joi 2009

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 13:50 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI -03

2 800 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 13:13 Shitorja ,

Opel Corsa D 1.3cdti 2009 117.500km servisna

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Pri 13:11 Shitorja ,

Opel Corsa C 1.2 twinport cosmo model 2006 nova

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione