Zërnoc | Makina | Vetura | Opel | Corsa

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


28 Maj 07:44 Shitorja ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT -12

4 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Maj 18:49 ,

opel corsa

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Mar 19:49 ,

OPEL CORSA 1.3CDTI -08

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 18:20 ,

Opel Corsa

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Korr 14:18 ,

Opel Corsa 1.3 dizel Registrirana

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Korr 01:31 ,

Opel Corsa C 1.3CDTI

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 16:07 , ,

OPEL CORSA D 1.2 59KW 80KS TNG

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 13:22 ,

Opel Corsa 1.2 -08 so sistem za velosipedi Full

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Pri 14:32 ,

Opel Corsa G

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Shk 10:58 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI Eco Flex

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim