Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel Corsa | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 09:36 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.2benzin AutoMilano 6meseci garancija

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:33 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:31 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.0benzin AutoMilano 6meseci garancija

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:29 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

5 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 11:53 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 2008 Auto Zveki

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 09:42 , ,

Opel Corsa 1.2 2012

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Pri 16:15 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.3CDTI ECOFLEX 95HP 2011

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 13:01 , ,

СЕ ПРОДАВА OPEL CORSA 2015

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 19:20 , ,

Opel Corsa 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 10:54 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.2I AUTOBERN

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 10:49 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.2I -08 AUTOBERN

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 18:58 , ,

Opel Corsa So Dupli komandi

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Jan 09:24 , ,

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN -07 SO FULL OPREMA

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 07:12 , ,

OPEL CORSA 1.2 Neuvezena

7 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Gush 11:45 , ,

Opel Corsa -08

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Gush 12:14 , ,

OPEL CORSA C

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 14:17 , ,

Opel Corsa -08

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 13:33 , ,

Opel Corsa 1.4 -96

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 12:21 , ,

Opel Corsa 1.3 dizel

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Korr 07:52 , ,

OPEL CORSA 1.2 Avtomatik

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 17:37 , ,

Opel Corsa 1.4 benzin

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 18:49 , ,

Opel Corsa C -03

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 12:04 , ,

Opel Corsa -07

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Qer 02:49 , ,

Corsa

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 02:43 , ,

Opel corsa 1.3 2008 TOP SOSTOJBA

3 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 03:46 , ,

Se prodava Opel Corsa

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 10:13 , ,

Se prodava Opel Corsa

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 21:08 , ,

OPEL CORSA C

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 14:01 , ,

Opel Corsa B 1.5 D

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 11:34 , ,

Opel Corsa D

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Pri 09:28 , ,

Opel Corsa Seat Ibiza uvoz CH

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Mar 22:10 , ,

Opel Corsa

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 11:05 , ,

Opel Corsa C

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Shk 09:09 , ,

Opel Corsa 1.3cfti -08 so full oprema

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 20:46 , ,

Opel Corsa 1.0 -99

990 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 15:53 , ,

Opel Corsa karavan so plin

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 10:13 , ,

OPEL CORSA 1.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Jan 18:44 , ,

Opel Corsa

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Nën 17:10 , ,

Opel Corsa -01

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Nën 20:41 , ,

Opel Corsa

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Nën 16:14 , ,

Opel Corsa 1.0 12v so klima

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 21:52 , ,

Opel Corsa 1.3 cdti -07 so ful oprema

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Tet 08:17 , ,

Opel Corsa

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 09:24 , ,

Opel Corsa 1.0 -98

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Tet 09:45 , ,

Opel Corsa

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Tet 09:13 , ,

Opel Corsa

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Tet 10:39 , ,

Opel Corsa

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Tet 09:38 , ,

Opel Corsa

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 11:39 , ,

Opel Corsa c 1,4 -04 climatronic pet vrati

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 18:18 , ,

Opel Corsa 1.2 8v -97

999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione