Vallandovë | Makina | Vetura | Opel | Insignia

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Sot 13:53 ,

Opel Insignia 2.0 160ks Prv Sopstvenik od MK

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:52 Shitorja ,

Opel Insignia ST 2.0CDTi 115HP

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:13 , ,

Opel Insignia bez zameni

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:28 ,

Opel Insignia -12 dizel 2.0 131ks

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:21 , ,

OPEL INSIGNIA 1.8 140ks BENZIN -17 49000km NOV

12 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 01:33 , ,

Opel Insignia 2.0cdti 130ks cosmo

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim