Vallandovë | Makina | Vetura | Opel | Rekord

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


02 Qer 04:21 ,

OPEL REKORD KUPE 1972

1 MKD

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Sht 14:54 ,

OPEL REKORD -61

2 700 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Qer 20:05 ,

Opel Rekord 1.7 benzin oldtajmer -70

7 000 EUR Намалена цена

Viti: 70-at
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Pri 19:09 , ,

Opel Rekord

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 17:56 , ,

Opel Rekord old timer

Viti: 1980
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Tet 17:16 , ,

Opel Rekord

1 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 21:12 , ,

Opel Rekord

Viti: 1982
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Dhj 12:03 , ,

Opel Rekord -65 old timer po dogovor

5 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Mar 10:42 ,

Opel Rekord Berlina -70

3 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Korr 23:36 , ,

Opel Rekord -70

700 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim