Vallandovë | Makina | Vetura | Opel | Sintra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


16 Maj 22:38 , ,

OPEL SINTRA 22

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Nën 20:31 ,

Opel Sintra

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
05 Qer 11:52 ,

Opel Sintra 2.2

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 18:13 , ,

Opel Sintra

2 500 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 12:34 ,

Opel Sintra 2.2cdti

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 17:18 ,

Opel Sintra 2.2 tdi

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 17:07 ,

Opel Sintra 2.2 GLS ITNO

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 20:07 ,

Opel Sintra

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Jan 17:20 , ,

Opel Sintra 2.2

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 22:24 , ,

Opel Sintra

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim