Vallandovë | Makina | Vetura | Opel | Tigra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Sot 01:43 ,

Top

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 19:47 , ,

OPEL TIGRA Kabrio

3 333 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 03:59 , ,

OPEL TIGRA 1.4 16V

1 750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Maj 23:32 ,

Prodavam Opel Tigra

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 10:18 , ,

Opel Tigra -05

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Mar 12:22 , ,

Opel Tigra

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 18:53 ,

Opel Tigra -05

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Shk 19:47 , ,

Opel Tigra cabrio 1.4 66kw benzin plin

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 18:11 Shitorja ,

OPEL TIGRA 1.3 CDTI 50 kw -07

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Jan 10:13 , ,

Opel Tigra

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim