Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel Vectra

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel Vectra | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 17:54 ,

SHITET OPEL VECTRA B 2.0 16V cmimi sipas marveshjes

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:31 , ,

Opel Vectra GTS

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 ,

Opel Vectra 1.7

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:37 ,

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Autom Full -08

5 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:22 , ,

Opel Vectra 2.0 DTI full oprema

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:59 , ,

Opel Vectra B

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 11:57 ,

Opel Vectra C . 2.0 TDI

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 22:16 , ,

Opel Vectra 1998 vo odlicna sostojba

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 10:00 ,

Opel Vectra B sport automatic 125kw 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 09:12 Shitorja ,

Opel Vectra 1.9 cdti AC Avto Alex Veles

4 980 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 12:49 , ,

Opel Vectra C/GTS 2.2 benzin

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 00:59 ,

Opel Vectra 1.8 atest plin klima

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 12:43 , ,

Opel Vectra 2.5 automatik

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 13:58 , ,

Opel Vectra C dizel 2004 odlicna

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 02:04 ,

SE PRODAVA OPEL VECTRA 2.2

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 02:04 , ,

Opel Vectra C 2007 1.8 benzin 16 V

5 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 20:50 ,

SE PRODAVA OPEL VECTRA C 2.2

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 02:52 , ,

opel vektra 2.2 tdizel 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 19:11 ,

OPEL VECTRA 1.7D

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 19:58 ,

Opel Vectra C 1.9 CDTI 2005god

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 15:32 , ,

Opel Vectra C Karavan

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 15:18 Shitorja ,

Opel Vectra 3,0 D reg.do 10.2021g. od 07g.

3 699 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 08:51 , ,

Opel Vectra 2.0 dizel 2000

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:46 ,

OPEL VECTRA 1.8 TNG I MERCEDES C200 CDI

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 11:52 ,

Opel Vectra B 1997 benzin/plin

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:01 ,

SHITET OPEL VECTRA B 2.0 16V

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 06:01 ,

Opel vectra b 1.6

1 MKD

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 23:23 ,

Opel vectra b 1.6

1 MKD

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:34 ,

Prodavam

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 18:06 ,

VECTRA 2.0 16v benzin

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Mar 11:52 , ,

Opel Vectra 2.0

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 12:28 , ,

Opel Vectra 1.7 sizel seria A

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 18:34 ,

Opel Vectra 1.8 benzin -96 registracija do 28.10.2021

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 17:36 ,

Opel Vectra 1.7 TD

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 09:05 , ,

OPEL VECTRA C 1.9CDTI 2006

1 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 00:27 , ,

opel vectra

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 00:27 , ,

Se prodava

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 10:46 ,

Se prodava opel vectra

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 14:48 , ,

Opel Vectra -97

1 300 EUR Намалена цена

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Shk 14:28 , ,

Se prodava Opel Vectra havarisana

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Shk 01:43 , ,

valton

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Shk 16:55 ,

Prodavam

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 15:13 , ,

Opel Vectra B 2.2

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Shk 13:53 , ,

Opel Vectra 95

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 16:46 ,

Se prodava Opel Vectra

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Jan 15:05 , ,

OPEL VECTRA 1.6 8V

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 21:40 , ,

prodavam opel vektra

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Jan 21:09 ,

Se prodava

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 16:20 , ,

Se prodava opel vectra vektra 2.0 dti 16v

1 980 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 23:24 , ,

Opel Vectra 2.0 DTI

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Vectra | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione