Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel Vectra | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel Vectra | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 12:43 , ,

Opel Vectra 2.5 automatik

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 08:51 , ,

Opel Vectra 2.0 dizel 2000

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 16:20 , ,

Se prodava opel vectra vektra 2.0 dti 16v

1 980 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 15:25 , ,

Se prodava opel vektra

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 16:57 , ,

Se prodava opel vectra c

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 15:32 , ,

OPEL VECTRA -00

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 18:07 , ,

Opel Vectra B 2.2dti

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 18:04 , ,

Prodava Opel vektra b 1.6 16v 700 evra

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 22:37 , ,

OPEL Vectra

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 14:31 , ,

Opel Vectra 2.0 benzin so plin

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 17:14 , ,

Opel Vectra

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 09:52 , ,

Opel Vectra vo odlicna sostojba

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 19:02 , ,

Opel Vectra 1.7 Dizel

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:06 , ,

OPEL VEKTRA BENZIN KAKO NOVA

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Mar 15:23 , ,

Opel vectra

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 01:39 , ,

Opel Vectra 2.0 plin benzin so atest

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 23:36 , ,

Opel Vectra 2.2 cuvana neuvezuvana so 120.000km

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Nën 19:46 , ,

Opel Vectra 1.8 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 10:47 , ,

OPEL VEKTRA 1.8 105 ks

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 21:42 , ,

Opel Vectra

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 15:17 , ,

Opel Vectra B 1.8 16v redizajn

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 21:34 , ,

Opel Vectra dtl 2.0 16vintill so klima

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 16:54 , ,

Opel Vectra

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 12:58 , ,

Opel Vectra

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 15:56 , ,

Opel Vectra 1.7 dizel

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 11:37 , ,

Opel Vectra 1.7 Dizel Isuzu Odlicna sostojba

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 12:52 , ,

Opel Vectra 16V odlicna

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 18:52 , ,

Opel Vectra 2.0 dizel so klima

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 12:20 , ,

OPEL VECTRA B 1.8 mozna zamena

1 790 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 21:29 , ,

OPEL VECTRA 2.0 DTI

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 13:27 , ,

FIAT BRAVA 1.6 PLIN KLIMA

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 12:24 , ,

OPEL VECTRA 1.8 PRV GAZDA

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 01:54 , ,

Opel Vectra 1.8

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Jan 22:48 , ,

Opel Vectra 1.8 benzin

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Jan 20:28 , ,

Opel Vectra B 2.5

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 01:12 , ,

Opel Vectra 1.8 cdx 16 v

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 17:04 , ,

Opel vectra 1.7 isuzu motor -94

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 11:53 , ,

OPEL VEKTRA -98

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 23:33 , ,

Opel Vectra -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 23:33 , ,

Opel Vectra B -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 23:33 , ,

Opel Vectra B -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 09:20 , ,

OPEL VECTRA 1.9 CDTI -05 EURO 4

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 05:23 , ,

Opel Vectra B 2.0 16v -98

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 09:27 , ,

OPEL VECTRA 2.2DTI EKSTRA -02

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 01:26 , ,

Opel Vectra -87

400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Tet 10:28 , ,

Opel Vectra 2,2 dti -02

3 790 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 10:24 , ,

OPEL VECTRA 2.2 DTI -03 EXTRA

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 20:07 , ,

Opel Vectra 1.8 atest plin -91

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 11:47 , ,

Opel Vectra reg cela god moze zamena -93

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Vectra | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione