Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Opel Vivaro

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Opel Vivaro | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 22:10 , ,

Opel Vivaro

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Maj 16:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 14:55 Shitorja ,

Opel Vivaro 2.0 CDTI 84kw 2009

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 18:33 ,

Opel Vivaro new model busines pack 1.6 cdti 2019

18 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Nën 09:59 , ,

Opel Vivaro -09

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 23:28 , ,

OPEL VIVARO 1.6 BITURBO -15

13 000 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Nën 11:36 , ,

Opel Vivaro 1.6 CDTI 8+1

11 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Tet 22:56 ,

Opel vivaro 2010godina

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 11:18 , ,

Opel Vivaro 1.9 dti

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 22:23 , ,

Prodavam OPEL Vivaro 2.5 TDCi

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 16:30 , ,

Prodavam kombe Opel Vivaro

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 15:53 , ,

Opel Vivaro 1.9cdti 120ks -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Qer 19:46 Shitorja , ,

PRODAVAM PATNICKO KOMBE OPEL VIVARO 8+1

15 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 12:58 ,

OPEL VIVARO 8+1

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 21:02 , ,

Kombi OPEL VIVARO Disel Donesen od CH

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 14:55 , ,

Opel Vivaro 2.5

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 04:33 , ,

OPEL VIVARO - 1.9 CDTI - ODLICNA SOSTOJBA

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 13:29 ,

OPEL VIVARO 2.5 DIZEL

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 13:08 , ,

Opel Vivaro 2.5 CDTI

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 10:12 ,

Opel Vivaro -05

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 15:18 , ,

Opel Vivaro 2.0 cdti 8+1

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 22:22 ,

Opel Vivaro d2.0 Disel -08

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Dhj 13:30 , ,

Opel Vivaro 8+1 PRV GAZDA

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 10:48 ,

Opel Vivaro

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Tet 15:41 , ,

Opel Vivaro 1.9 dti

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 17:13 , ,

Opel Vivaro

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Mar 12:01 , ,

Opel Vivaro 19.dci

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 19:40 , ,

Opel Vivaro

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
28 Dhj 14:02 , ,

OPEL VIVARO DOBRO SOCUVANO

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Sht 18:32 ,

OPEL VIVARO 1.9 DCI

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 08:24 ,

Opel Vivaro 2.5 tdi

6 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 17:35 , ,

Opel Vivaro

4 700 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Maj 21:27 ,

Opel Vivaro

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Opel Vivaro | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione