Vallandovë | Makina | Vetura | Opel | Vivaro

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


23 Maj 22:10 , ,

Opel Vivaro

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Maj 16:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:36 Shitorja , ,

OPEL VIVARO 2.0 CDTI -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 13:17 Shitorja ,

Opel Vivaro Long 2.0 TDCI 6 Brzini 8+1 Full -08

5 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 14:43 , ,

Opel Vivaro Long L2

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 12:58 ,

OPEL VIVARO 8+1

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 21:02 , ,

Kombi OPEL VIVARO Disel Donesen od CH

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 14:55 , ,

Opel Vivaro 2.5

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 04:33 , ,

OPEL VIVARO - 1.9 CDTI - ODLICNA SOSTOJBA

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 13:29 ,

OPEL VIVARO 2.5 DIZEL

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim