Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel Zafira

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel Zafira | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:36 Shitorja ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS COSMO 7SED -08 MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 Shitorja ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS COSMO 7SED -08 MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:04 ,

OPEL ZAFIRA 110 KW 150 HP ekstra kvalitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:24 ,

Opel Zafira 1.9 cdi 7 sedista

4 700 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 21:03 , ,

Opel Zafira B Model Sport

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 20:31 , ,

OPEL ZAFIRA 1.9 150hp

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 08:16 Shitorja ,

OPEL ZAFIRA REDIZAJN -10 1.7 CDTi A.C. AVTO ALEX

4 980 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 23:31 , ,

Opel Zafira

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 19:16 ,

Opel Zafira 1.9 CDTi Cosmo 7 Sediste 2007

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:17 ,

Opel Zafira

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:04 ,

Opel zafira 1.9

4 000 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 18:29 , ,

Hitnoo Se prodava Opel Zafira

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:26 , ,

Se prodava opel zafira

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 16:08 , ,

Se prodava Opel Zafira , dizel god. Dekemvri 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 14:49 , ,

Opel Zafira 1.9 cdti 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 13:53 , ,

Opel Zafira 2.0tdi 2000

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 23:30 Shitorja , ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 88KW 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 09:21 ,

Opel Zafira 1.8 -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 21:55 Shitorja ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 17:45 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 cdti

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 18:54 ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI Euro5 top sostojba 7 mesta

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 09:28 Shitorja ,

Opel zafira

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:50 ,

Opel Zafira 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:29 , ,

Opel

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 13:47 ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 19:31 ,

Opel Zafira 1.9 cdti 120ks

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 04:39 ,

Se prodava

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 14:49 ,

OPEL ZAFIRA 1.9

4 300 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 10:24 ,

OPEL ZAFIRA 1.6 TNG NEUVEZENA 7 SEDISTA -07

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 17:16 ,

Opel zafira 2.0 TDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 16:21 , ,

се продава колата

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 12:20 ,

Opel Zafira 1.9 CDTI -06

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 18:20 , ,

Opel zafira 1.6 benzin-metan fabricki

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 13:59 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI AUT 7 SEDIS fULL 2005

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 05:37 ,

Opel Zafira 1.9CDTI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Dhj 14:55 Shitorja ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 110 KW -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 09:13 , ,

Opel Zafira

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 16:59 , ,

Opel Zafira 2.0 DI

2 000 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 12:48 , ,

Prodavam ili menuvam za pomala kola

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 20:36 ,

opel zafira i land rover

111 111 111 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 20:36 ,

opel zafira

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 11:52 , ,

OPEL ZAFIRA MOZE I ZAMENA

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 17:31 , ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Zafira | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione