Zërnoc | Makina | Vetura | Opel | Zafira

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


22 Qer 16:40 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS PERFEKTNA!

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 18:34 ,

Opel Zafira A 2.0 DTI

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 12:41 ,

OPEL ZAFIRA ELEGANCE 2.0 DTI 101ks-00

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Dhj 11:29 ,

Opel Zafira 2.0dti moze zamena

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 17:47 ,

Opel Zafira 2.0 DTI -99

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 19:00 ,

Opel Zafira 2.0 DTI 16v -01

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim