Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel Zafira | Tetovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel Zafira | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 11:24 ,

Opel Zafira 1.9 cdi 7 sedista

4 700 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Pri 17:17 ,

Opel Zafira

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 17:45 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 cdti

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 13:47 ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 10:24 ,

OPEL ZAFIRA 1.6 TNG NEUVEZENA 7 SEDISTA -07

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 13:59 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI AUT 7 SEDIS fULL 2005

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 08:00 ,

Opel zafira 2.2l Benzin

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 16:09 ,

poradi zaminuvanje vo stranstvo

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 10:15 ,

Opel zafira 1.9 td

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 03:46 ,

Opel Zafira B 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 23:34 ,

Opel Zafira 2.0Turbo OPC

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Tet 01:28 ,

Opel zafira

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 19:00 ,

Opel Zafira

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 04:17 ,

OPEL ZAFIRA 2. 2DTI

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 12:03 ,

Opel Zafira b -05

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 12:02 ,

Opel Zafira 1.9cdti

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 15:14 Shitorja ,

Opel Zafira | 2007 | 2.0 CTDi | 170.000 km

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 22:42 ,

OPEL ZAFIRA

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 10:15 ,

Opel Zafira 2.2 uvezena od ch

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 18:34 ,

Opel Zafira

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 20:59 ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 17:31 ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Jan 15:13 ,

OPEL ZAFIRA MOZE ZAMENA

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 09:58 ,

Opel Zafira 2.2 DTI -04

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Nën 00:36 ,

Opel Zafira

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 21:16 ,

Opel Zafira

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Tet 09:48 ,

Opel Zafira

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Tet 19:20 ,

Opel Zafira

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 12:35 ,

Opel Zafira OPC itno

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 12:17 ,

Opel Zafira 2.0 dti

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 19:50 ,

Opel Zafira -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 12:27 ,

OPEL ZAFIRA 2.0DTI

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 22:00 ,

Opel Zafira

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 18:08 ,

OPEL ZAFIRA 2.0 dti MOZE ZAMENA

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 11:39 ,

Opel Zafira

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 08:48 ,

Opel Zafira 1.9 cdti

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 10:07 ,

Opel Zafira

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 23:17 ,

Opel Zafira 2.0 TDI 7 sedista

3 600 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 18:10 ,

Opel Zafira 2.2 Dizel -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 09:05 ,

Opel Zafira -01

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 14:14 ,

Opel Zafira -02

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 14:46 ,

Opel Zafira -02

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 22:14 ,

OPEL ZAFIRA 2.2DTI FUL OPREMA 6+1 AVTOCONECT-04

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 00:31 ,

Opel Zafira -05

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 20:31 ,

Opel Zafira -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Zafira | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione