Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel | Berovë

Antara , 2
Astra , 9
Corsa , 8
Meriva , 3
Omega , 2
Vectra , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Berovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel | Berovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Pri 16:08 ,

Opel Astra G 1.7 99

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Nën 10:07 ,

Opel Antara -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Gush 07:55 ,

OPEL ANTARA

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 16:09 ,

Opel Meriva 1.3 CDTI Multijet(Facelift) 2006 god

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:22 ,

Opel Corsa so zariban motor

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 15:46 ,

Opel Corsa C bez motor

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 18:25 ,

Opel Corsa 1.2 B

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 12:57 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 101KS ISUZU COSMO MODEL

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 12:18 ,

Opel Meriva 1.7 cdti -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 17:19 ,

Opel Corsa 1.0 -99 vo vozna sostojba

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 13:54 ,

Opel Astra 1.7 CDTI

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Korr 01:27 ,

Otkup na koli

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Qer 22:12 ,

Opel Astra

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 19:28 ,

Opel Astra -96 benzin/plin

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 18:35 ,

Opel Astra

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 17:20 ,

OPEL CORSA

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 20:09 ,

Opel Corsa 1.0

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Dhj 14:09 ,

OPEL MERIVA -03 NAJEVTINO

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 21:08 ,

Opel Vectra

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Korr 02:19 ,

Opel Astra G sportmodel 1.6 16v -98

2 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 20:26 ,

Opel Vectra -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Mar 01:20 ,

Opel Vectra -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 16:02 ,

Opel Omega b 2.0 -98

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 21:49 ,

Opel Corsa -02

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 09:22 ,

Opel Astra 2.0 sport -98

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Gush 04:34 ,

Opel Vectra -98

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Gush 21:17 ,

Opel Frontera -01

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Korr 21:07 ,

Opel Omega -92 moze zamena

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 20:37 ,

Opel Corsa 1.2c -03

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 20:52 ,

Opel Vectra -01

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Berovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione